strony internetowe firmy CPU ZETO: www.cpu-zeto.pl www.cmsthea.pl www.getagility.pl

OFERTA


STRONY I PORTALE INTERNETOWE

Strony internetowe   Portale internetowe   Wizytówki internetowe
Profesjonalne i indywidualnie projektowane strony internetowe dla firm i urzędów administracji publicznej wraz z systemem do zarządzania treścią CMS THEA, dzięki któremu możliwe jest samodzielne aktualizowanie treści zawartych na stronie WWW. Modułowa budowa systemu CMS THEA umożliwia wybór tylko tych funkcjonalności, które są Ci potrzebne.   Zaawansowane, profesjonalne i indywidualnie projektowane portale internetowe dla firm i urzędów administracji publicznej wraz z systemem do zarządzania treścią CMS THEA, dzięki któremu możliwe jest samodzielne aktualizowanie treści zawartych na stronie WWW. Nasze portale umożliwiają szeroki zakres interakcji z odwiedzającym serwis.   Proste i niedrogie strony internetowe w jednym z ponad 100 gotowych szablonów graficznych wraz z systemem do zarządzania treścią CMS THEA, dzięki któremu możliwe jest samodzielne aktualizowanie treści zawartych na stronie WWW, a także indywidualnie zaprojektowane - gotowe strony WWW.
więcej   więcej   więcej
         

SYSTEMY DEDYKOWANE / APLIKACJE INTERNETOWE

         
Sklepy internetowe   Systemy CMS i systemy dedykowane   Biuletyn Informacji Publicznej
Projektujemy i uruchamiamy zaawansowane sklepy internetowe, oparte o system zarządzania treścią CMS THEA oraz dedykowane, nowoczesne sklepy internetowe współpracujące z systemami finansowo - księgowymi klienta.   Projektowane przez nas strony internetowe oferujemy wraz z autorskim systemem do zarządzania treścią o nazwie CMS THEA, który znacznie przewyższa funkcjonalnie dostępne na rynku darmowe aplikacje. Tworzymy również dedykowane systemy CMS na zamówienie.   BIP - ujednolicony system udostępniania informacji publicznej w Internecie zgodny z ustawą o dostępie do informacji publicznej oraz Rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie Biuletynu Informacji Publicznej.
więcej   więcej   więcej
         
Systemy rezerwacji on-line   Systemy do tworzenia wycen on-line   Systemy dla przewoźników
Nowoczesny system rezerwacji online. Umożliwia odwiedzającym sprawdzanie wolnych miejsc oraz rezerwację np. pokoi hotelowych 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.   Moduł umożliwia tworzenie kalkulacji wobec zadanych parametrów, które automatycznie wyliczają cenę danego produktu lub usługi i wyświetlają ją na stronie WWW. Dzięki aplikacji Twoi klienci będą mogli sami dokonywać kalkulacji interesujących ich produktów w trybie on-line.   Dedykowany system do zbierana danych personalnych do wydruku legitymacji/biletów miesięcznych. System może funkcjonować zarówno indywidualnie jak i wraz z wykonaną przez nas stroną WWW.
więcej   więcej   więcej
         
Systemy dla biur nieruchomości   Panoramy 3D    
Oferujemy system dla biur nieruchomości umożliwiający prezentację i obsługę ogłoszeń ofertowych. System może funkcjonować zarówno indywidualnie jak i wraz z wykonaną przez nas stroną WWW.   W odróżnieniu od tradycyjnej fotografii panorama 3D pozwala na oglądanie danego miejsca we wszystkich kierunkach. Jest idealnym sposobem na uatrakcyjnienie strony internetowej hoteli, obiektów turystycznych, muzeum lub restauracji.    
więcej    więcej    
         

PROJEKTOWANIE STRON, LOGOTYPÓW, WIZYTÓWEK I INNYCH ELEMENTÓW IDENTYFIKACJI WIZUALNEJ

Projektowanie szablonów stron WWW   Projektowanie szablonów do kont allegro   Projektowanie identyfikacji wizualnej
Projektujemy szablony graficzne stron internetowych według Twoich oczekiwań i wymagań. Posiadamy bogate portfolio projektowanych stron. Oferujemy szablony bez "pocięcia", z "pocięciem" wraz z css'ami.   Projektujemy szablony graficzne stron w serwisie allegro. Dzięki naszym szablonom Twoje konto w najpopularniejszym serwisie aukcyjnym w Polsce będzie profesjonalne i atrakcyjne wizualnie.   Projektujemy profesjonalne i atrakcyjne loga, wizytówki, ulotki, papier firmowy, foldery oraz inne elementy identyfikacji wizualnej firmy. Nasze projekty wykonujemy przy użyciu nowoczesnych narzędzi graficznych.
więcej   więcej   więcej
         

USŁUGI INTERNETOWE

Hosting serwisów WWW oraz domen
  Poczta internetowa   Domeny
Oferujemy hosting uruchomionych przez nas stron, portali oraz aplikacji internetowych, a także innych stron i domen klienta - na naszych wydajnych i bezpiecznych serwerach - bez limitów transferu.   Oferujemy  wszystkim konta pocztowe wraz z filtrami antyspamowymi. Konta pocztowe są bezpłatne i nielimitowane dla hostujących u nas swoje strony klientów. Dostęp do kont poprzez cPanel, co daje możliwość samodzielnego zarządzania kontem.   Wszystkim naszym klientom oferujemy darmowe subdomeny pbox.pl oraz djg24.pl, a także każdą inną, wskazaną przez klienta domenę dostępną na rynku. Załatwiamy wszelkie formalności, wykupujemy domeny dla klientów.
 więcej   więcej   więcej
         
Prowadzenie stron WWW   Pozycjonowanie   Prywatny Serwer Wirtualny (VPS)
Oferujemy usługę wprowadzania treści na wykonane przez nas strony WWW. Jeśli nie masz czasu na aktualizowanie tekstów, grafik czy jakichkolwiek innych danych, możemy zrobić to za Ciebie.    Kody naszych stron i portali są "lekkie" i poprawne wg specyfikacji W3C, co wpływa na poprawność wyświetlania oraz lepsze pozycjonowanie. Ponadto oferowane przez nas strony dają możliwość samodzielnego nadawania słów kluczowych. Wykonujemy również usługi pozycjonowania.   Wirtualny Serwer w atrakcyjnej cenie, bez limitu transferu, z zewnętrznym adresem IP, stworzony w oparciu o środowisko wirtualne Xen, z możliwością zamówienia bezpłatnego okresu testowego.
więcej    więcej   więcej
         
Kolokacja   Serwery dedykowane    
Usługa kolokacji serwera. Kolokacja w CPU ZETO to pewność, iż Twoja usługa będzie dostępna w sieci.   Posiadamy możliwość udostępnienia fizycznego serwera na potrzeby klienta.    
więcej   więcej    

  Idż na Górę