strony internetowe firmy CPU ZETO: www.cpu-zeto.pl www.cmsthea.pl www.getagility.pl

Systemy dedykowane / Aplikacje internetowe

Sklepy internetowe
 
Projektujemy i uruchamiamy zaawansowane sklepy internetowe, oparte o system zarządzania treścią CMS THEA oraz dedykowane, nowoczesne sklepy internetowe współpracujące z systemami finansowo - księgowymi klienta. Nasze sklepy charakteryzuje prostota obsługi oraz atrakcyjny wygląd. Zaawansowane panele klienta, umożliwiają szeroki zakres konfiguracji oraz szybkość zakupu. Nasze sklepy internetowe mogą współpracować z różnymi systemami płatności on-line.
 

 
Biuletyn Informacji Publicznej
 
Biuletyn Informacji Publicznej - jest to ujednolicony system udostępniania informacji publicznej w Internecie zgodny z ustawą o dostępie do informacji publicznej oraz Rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie Biuletynu Informacji Publicznej. Nie jest to zwykła strona internetowa, jest to rozwiązanie o wiele bardziej złożone i technologicznie zaawansowane. Aplikacja BIP stanowi odrębny system prezentacji informacji wraz z ich zarządzaniem (CMS) oparty o relacyjne bazy danych z własnym, wyodrębnionym adresem internetowym np. jako pod-domena obecnego serwisu (http://bip.nazwa_gminy.pl). BIP charakteryzuje się bezpiecznym rejestrowalnym i spersonalizowanym dostępem do zasobów.

System Biuletynu Informacji Publicznej, który proponujemy, jest w pełni zgodny z obowiązującymi aktami prawnymi. Spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa, dostępności i łatwości obsługi.

Parametry pakietu:

- nielimitowany transfer!
- przestrzeń dyskowa: 200MB lub większa!!
- system typu CMS
- aktualizacja strony przez WWW
- codzienne kopie bezpieczeństwa
- rejestr logowań
- statystyki odwiedziń
- podwójny serwer
- bezpłatna domena typu nazwa.pbox.pl
- niepowtarzalny wygląd serwisu


 
Systemy rezerwacji on-line
 
Nowoczesny system rezerwacji pokojów hotelowych online. Umożliwia klientom sprawdzanie wolnych miejsc oraz rezerwację pokoi hotelowych 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Rezerwacje on-line dają możliwość ograniczenia kosztów związanych z obsługą zapytań potencjalnych gości i w bardzo prosty i szybki sposób daje pełną informację o dostępnych w danym dniu usługach. System stanowi również odpowiedź na oczekiwania klientów - szybkiej i bezproblemowej informacji o dostępności usług w trybie on-line.
 

 
System do tworzenia wycen on-line
 
Moduł umożliwia tworznie kalkulacji wobec zadanych parametrów, które automatycznie wyliczają cenę danego produktu lub usługi i wyświetlają ją na stronie WWW. Dzięki aplikacji Twoi klienci będą mogli sami dokonywać kalkulacji interesujących ich produktów w trybie on-line.
 

 
Systemy dla przewoźników
 
Możliwości:

- posiada elektroniczny formularz do zbierania danych personalnych i zdjęć do wydruku biletu. Po wysłaniu danych na email trafia potwierdzenie (należy kliknąć w link);
- panel administracyjny umożliwia zarządzanie (zmiana, usunięcie, zmiana stanu, zmiana szablonu biletu, wydruk) danymi personalnymi do wydruku biletów. Wydruk polega na złożeniu szablonu, zdjęcia i danych tekstowych w jeden plik .jpg, który wystarczy przekopiować do specjalnej drukarki która drukuje i programuje elektroniczne bilety miesięczne.
 

 
Systemy dla biur nieruchomości
 

Dedykowany system dla biur nieruchomości umożliwiający prezentację i obsługę ogłoszeń ofertowych.

System może funkcjonować zarówno indywidualnie jak i wraz z wykonaną przez nas stroną WWW.

Możliwości systemu:
- prezentacja ofert z galeriami i informacjami;
- wyszukiwarka kategorii ofert  (np. lista ofert z danej miejscowości) i sortowaniem;
- promocja ofert na stronie głównej oraz w polu "najlepsze oferty", "wyłączność",  "polecane oferty";
- prezentacja ostatnio dodanych ofert w polu "najnowsze oferty" (ostatnich 10);
- wersje językowe;
- menu podstron: kompletny system zarządzania treścią pozwala na zamieszczenie niezbędnych informacji dodatkowych np. o firmie, dane kontaktowe, informacje o konsultantach.

Możliwości panelu administracyjnego:
- oferty: dodanie, edycja, archiwizacja, usunięcie, galeria;
- menu strony: dodanie, edycja, usunięcie;
- słownik: użytkownik samodzielnie definiuje kategorie nieruchomości, miejscowości, lokalizacje itd.;
- agenci: dodanie, edycja, usunięcie, blokada dostępu - użytkownicy posiadający dostęp do panelu w ramach przypisanych uprawnień;
- system uprawnień: poziom dostępu do wybranych opcji systemu dla konkretnych użytkowników, każdy z konsultantów może edytować tylko własne ogłoszenia.
 

 
Panoramy 3D
 
W odróżnieniu od tradycyjnej fotografii panorama 3D pozwala na oglądanie danego miejsca we wszystkich kierunkach. Jest idealnym sposobem na uatrakcyjnienie strony internetowej hoteli, obiektów turystycznych, muzeum lub restauracji. Panoramy sferyczne można ze sobą łączyć, tworząc wirtualne wycieczki, które umożliwiają przechodzenie z jednej panoramy (punktu obserwacyjnego) do drugiej. Pozwala to na zwiedzanie danego miejsca w trybie on-line. Wykonujemy zdjęcia do panoram sferycznych wysokiej klasy lustrzankami cyfrowymi, tworzymy gotowe panoramy wg wymagań klienta. Integrujemy panoramy z naszymi stronami internetowymi, tworząc  profesjonalne prezentacje obiektu.

  Idż na Górę