Jaki jest koszt stworzenia strony firmowej?

Prowadzenie biznesu bez strony internetowej? Czy to w dzisiejszych czasach w ogóle ma sens? Obecnie bez dobrze zaprojektowanej strony internetowej nie można osiągnąć dużego sukcesu w wielu branżach. Strona internetowa ma nie tylko pełnić rolę informacyjną, ale ma to być przede wszystkim sposób na reklamę i promocję firmy, jej produktów i oferty. Strona internetowa to doskonała metoda na zdobycie nowych klientów i zwiększenie zysków w naszej firmie.

Ile zatem kosztuje stworzenie strony?

Ile kosztuje strona internetowa dla małej firmy? Stworzenie nowoczesnej, zgodnej z obecnie panującymi standardami strony internetowej kosztuje od kilkuset do nawet kilkunastu tysięcy złotych. Wszystko zależy od tego co na takiej stronie ma się znaleźć. Najmniej będzie kosztowała prosta strona wizytówka. Na takiej stronie znajdą się tylko najważniejsze informacje o ofercie firmy, dane kontaktowe, galeria czy mapa dojazdu i godziny otwarcia. Tego rodzaju witryna będzie doskonała dla małego warsztatu samochodowego, kwiaciarni czy fryzjera w małej miejscowości. Bowiem wystarczy na niej umieścić tylko to czego klient szuka czyli godzin otwarcia, adresu czy cennika.

Koszty zaprojektowania profesjonalnej witryny

Inaczej jednak wygląda kosztowo stworzenie rozbudowanego portalu czy sklepu internetowego. Zatem ile kosztuje strona internetowa lub e-sklep z możliwością sprzedaży towarów? Stworzenie takiej strony internetowej może wynosić nawet kilka tysięcy złotych. W skład zlecenia wchodzić będzie kompleksowe zaprojektowanie wizualnej części strony, zaprogramowania autorskiego systemu zarządzania treścią, następnie testy strony na różnych urządzeniach czy nawet stworzenie autorskich treści na stronę.