Konto Premium w Polsat Box Go a możliwości

Cyfrowy Polsat należący do Grupy Polsat Plus postawił na zmiany, który nie obejmuje tylko rebrandingu nazwy na PolsatBoxGo, ale również nacisk na najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, umożliwiając tym samym rozszerzenie swojego zasięgu w sposób praktycznie nieograniczony.

Jak zostać odbiorcą Konta Premium?

Polsat Box Go to szeroki wybór różnorodnych treści online w jednym miejscu- seriale, programy edukacyjne, rozrywka, informacja, ponad 100 kanałów TV, filmy polskie i zagraniczne. Każdy będzie mógł wybrać, czy chce oglądać swoje ulubione kanały na dowolnych urządzeniach smartfonie, tablecie, laptopie czy telewizorze.

Harmonizacja serwisów i aplikacji Ipla VOD oraz Cyfrowy Polsat Go pozwala na nieograniczony dostęp do PolsatBoxGo w jednym miejscu. Obecni klienci będą mogli nadal korzystać z nowego serwisu i aplikacji Polsat Box Go, używając niezmienionego loginu i hasła w systemie abonamentowym. Jeżeli nie jesteśmy jednak związani taką umową z Grupą Polsat Plus, możemy zakupić osobne pakiety niezależnie logując się na stronie. Oferty łącza się, ale za każdy pakiet trzeba zapłacić osobno. Do końca grudnia 2021 obowiązuje promocyjna cena i za pakiet Premium zapłacimy 30 zł, a regularna cena wynosi 40 zł miesięcznie. Ty sam decydujesz, kiedy będziesz chciał zrezygnować. Usługa ma licencyjne ograniczenie i kierowana jest dla odbiorców na terytorium Polski. Przygotowano jednak specjalny pakiet Polonia dla osób przebywających poza granicami Polski za 45 zł miesięcznie. Z Polsat Box Go można korzystać na komputerze (na wszystkich popularnych przeglądarkach internetowych), na smartfonach z Androidem, iOS-em i Harmony OS-em oraz telewizorach i przystawkach z Android TV i Apple TV.

Polsat Box Go Premium – to dostęp do setek kanałów

Zyskaj możliwość nieograniczonego i swobodnego dostępu oglądania telewizji na swoich urządzeniach mobilnych. Polsat Box Go Premium to dostęp do wybranych seriali, wcześniej niż następuje ich premiera w TV, czyli odcinków przedpremierowych, pełnych sezonów najnowszych polskich seriali jak „Układ”, „Cień”, „Mecenas Porada” lub „Osaczony”, jak i odcinków zagranicznych hitów. Ponadto oferta zawiera 100 różnorodnych kanałów telewizyjnych jak Polsat, Polsat News. TV4, Disney Channel, Filmbox, tysiące filmów polskich i zagranicznych w tym nowości, hity kinowe, ale również klasykę. Nasze ulubione programy life stylowe i show rozrywkowe „Love Island” czy Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Dostępne są tu bez ograniczeń. Przedpremierowe seriale i produkcje Polsatu jak „Pierwsza Miłość”, „Przyjaciółki” dostępne są wyłącznie dla użytkowników Polsat Box Go Premium.

Leave a Reply